- Article:
- RD-50-2200uF-M
- Stock:
- 0
- Specifications:
- Download file
1.50 EUR
1.50 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 1.500 |
| 10+ | 0.800 |
| 25+ | 0.700 |
| 100+ | 0.550 |
Specifications
| Manufacturer: | SAMWHA |
| Capacitance: | 2200uF |
| Operating voltage: | 50V |
| Body dimensions: | 16x35mm |
| Operating temperature: | -55...105°C |
| Mounting: | THT |
| Terminal pitch: | 7.5mm |