- Article:
- FLRY-B0.50-OR
- Stock:
- 325
- Specifications:
- Download file
0.60 EUR
0.60 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.600 |
| 10+ | 0.400 |
| 50+ | 0.350 |
| 100+ | 0.300 |
| 500+ | 0.260 |
Specifications
| Manufacturer: | BQ CABLE |
| Wire type: | equipment |
| Core structure: | stranded |
| Core type: | Cu |
| Rated voltage: | 60V |
| Insulation colour: | orange |
| Core section: | 0.5mm2 |
| Cable diameter: | 1.6mm |
| Insulation material: | PVC |
| Operating temperature: | -40...105°C |