- Article:
- H05VK05BR
- Stock:
- 200
- Specifications:
- Download file
0.35 EUR
0.35 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.350 |
| 10+ | 0.300 |
| 50+ | 0.250 |
| 100+ | 0.200 |
Specifications
| Manufacturer: | HELUKABEL |
| Wire type: | equipment |
| Core structure: | stranded |
| Core type: | Cu |
| Rated voltage: | 300/500V |
| Insulation colour: | brown |
| Core section: | 0.5mm2 |
| Cable diameter: | 2.5mm |
| Insulation material: | PVC |
| Operating temperature: | -30...80°C |