- Article:
- SD-400-33uF-M
- Stock:
- 0
- Specifications:
- Download file
0.70 EUR
0.70 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.700 |
| 10+ | 0.600 |
| 25+ | 0.400 |
| 100+ | 0.340 |
Specifications
| Manufacturer: | SAMWHA |
| Capacitance: | 33uF |
| Operating voltage: | 400V |
| Body dimensions: | 16x25mm |
| Operating temperature: | -25...85°C |
| Mounting: | THT |
| Terminal pitch: | 7.5mm |