- Article:
- LD-BZPN-1705
- Stock:
- 9
- Specifications:
- Download file
1.20 EUR
1.20 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 1.200 |
| 5+ | 0.950 |
| 10+ | 0.850 |
| 25+ | 0.700 |
Specifications
| Manufacturer: | Loudity |
| Type of transducer: | piezo |
| Generator: | without built-in generator |
| Rated voltage: | 5Vp-p |
| Operating voltage: | 1...30Vp-p |
| Operating current: | 1mA |
| Resonant frequency: | 4kHz |
| Sound level: | 78dB |
| Diameter(width): | 17mm |
| Height: | 7mm |
| Mounting: | THT |