- Article:
- AH25W-4R7-J
- Stock:
- 20
- Specifications:
- Download file
5.50 EUR
5.50 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 5.500 |
| 3+ | 4.800 |
| 10+ | 4.200 |
| 25+ | 3.900 |
Specifications
| Manufacturer: | FAITHFUL LINK |
| Resistor type: | wire-wound |
| Resistance: | 4R7 |
| Power: | 25W |
| Body dimensions: | 27x27x15.5mm |
| Tolerance: | 5% |
| Leads: | connectors 6.3mm |