- Article:
- AH75W-4R7-J
- Stock:
- 10
- Specifications:
- Download file
9.50 EUR
9.50 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 9.500 |
| 3+ | 8.400 |
| 5+ | 7.900 |
| 10+ | 6.800 |
Specifications
| Manufacturer: | FAITHFUL LINK |
| Resistor type: | wire-wound |
| Resistance: | 4R7 |
| Power: | 75W |
| Body dimensions: | 75x29x15.5mm |
| Tolerance: | 5% |
| Leads: | connectors 6.3mm |