- Article:
- 1105B
- Stock:
- 1552
- Specifications:
- Download file
0.20 EUR
0.20 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.200 |
| 25+ | 0.150 |
| 100+ | 0.100 |
| 500+ | 0.080 |
| 1000+ | 0.068 |
Specifications
| Manufacturer: | NINIGI |
| Switching method: | OFF-(ON) |
| Contacts configuration: | SPST-NO |
| Stable positions number: | 1 |
| Button shape: | round |
| Body dimensions: | 6x6mm |
| Button height: | 7.0mm |
| Mounting: | THT |
| Contact rating: | 0.05A/12VDC |