- Article:
- 3-5
- Stock:
- 1021
- Specifications:
- Download file
0.10 EUR
0.10 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.100 |
| 25+ | 0.050 |
| 100+ | 0.025 |
| 500+ | 0.020 |
| 1000+ | 0.018 |
Specifications
| Manufacturer: | Kang Yang |
| Sleeve shape: | Cylindrical |
| Spacer height: | 5mm |
| Color: | Natural |
| Outside diameter: | 5mm |
| Internal diameter: | 3.2mm |
| Material: | Polyamide |