- Article:
- 3-20
- Stock:
- 1148
- Specifications:
- Download file
0.15 EUR
0.15 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.150 |
| 25+ | 0.080 |
| 100+ | 0.042 |
| 500+ | 0.032 |
| 1000+ | 0.030 |
Specifications
| Manufacturer: | Kang Yang |
| Sleeve shape: | Cylindrical |
| Spacer height: | 20mm |
| Color: | Natural |
| Outside diameter: | 5mm |
| Internal diameter: | 3.2mm |
| Material: | Polyamide |