- Article:
- RD-50-1000uF-M
- Stock:
- 3
- Specifications:
- Download file
0.80 EUR
0.80 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.800 |
| 10+ | 0.700 |
| 25+ | 0.600 |
| 100+ | 0.500 |
| 250+ | 0.400 |
| 500+ | 0.350 |
Specifications
| Manufacturer: | SAMWHA |
| Capacitance: | 1000uF |
| Operating voltage: | 50V |
| Body dimensions: | 12.5x25mm |
| Operating temperature: | -55...105°C |
| Mounting: | THT |
| Terminal pitch: | 5mm |