- Article:
- RS-50-15
- Stock:
- 0
19.00 EUR
19.00 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 19.000 |
| 3+ | 17.000 |
| 5+ | 15.500 |
Specifications
| Manufacturer: | MEAN WELL |
| Power supply unit type: | Switched-mode |
| Power: | 51W |
| Maximum output current: | 3.4A |
| Output voltage: | 15V |
| Supply voltage: | 88 - 264V AC |
| Number of outputs: | 1 |