- Article:
- RS-25-15
- Stock:
- 0
- Specifications:
- Download file
14.50 EUR
14.50 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 14.500 |
| 3+ | 12.000 |
| 5+ | 11.000 |
Specifications
| Manufacturer: | MEAN WELL |
| Power supply unit type: | Switched-mode |
| Power: | 25.5W |
| Maximum output current: | 1.7A |
| Output voltage: | 15V |
| Supply voltage: | 88 - 264V AC |
| Number of outputs: | 1 |