- Article:
- R1610S-3A1-10K-M
- Stock:
- 2922
- Specifications:
- Download file
2.00 EUR
2.00 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 2.000 |
| 5+ | 1.200 |
| 25+ | 0.900 |
| 100+ | 0.800 |
| 500+ | 0.750 |
Specifications
| Manufacturer: | Hung Ta |
| Resistance: | 10K |
| Characteristics: | linear |
| Features: | with switch |
| Shaft diameter: | 6mm |
| Shaft length: | 20mm |
| Mounting: | THT |