- Article:
- B0512S-1WR3
- Stock:
- 13
- Specifications:
- Download file
3.50 EUR
3.50 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 3.500 |
| 5+ | 3.000 |
| 10+ | 2.600 |
| 25+ | 2.200 |
Specifications
| Manufacturer: | RLT |
| Input voltage: | 4.5...5.5VDC |
| Output voltage: | 12VDC |
| Insulation voltage: | 1000VDC |
| Output current: | 83mA |
| Power: | 1W |
| Operating temperature: | -40...85°C |
| Efficiency: | 81% |
| Case: | SIP4 |