- Article:
- URB2405ZP-10WR3
- Stock:
- 2
- Specifications:
- Download file
14.00 EUR
14.00 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 14.000 |
| 5+ | 12.800 |
| 10+ | 11.900 |
Specifications
| Manufacturer: | MORNSUN |
| Input voltage: | 9...36VDC |
| Output voltage: | 5VDC |
| Insulation voltage: | 1500VDC |
| Output current: | 2A |
| Power: | 10W |
| Operating temperature: | -40...85°C |
| Efficiency: | 88% |