- Article:
- URB2405YMD-10WR3
- Stock:
- 3
- Specifications:
- Download file
12.80 EUR
12.80 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 12.800 |
| 5+ | 9.900 |
| 10+ | 9.250 |
Specifications
| Manufacturer: | RLT |
| Input voltage: | 9...36VDC |
| Output voltage: | 5VDC |
| Insulation voltage: | 1500VDC |
| Output current: | 2A |
| Power: | 10W |
| Operating temperature: | -40...85°C |
| Efficiency: | 76% |