- Article:
- RS-100-12
- Stock:
- 0
- Specifications:
- Download file
27.00 EUR
27.00 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 27.000 |
| 3+ | 24.000 |
| 5+ | 23.000 |
Specifications
| Manufacturer: | MEAN WELL |
| Power supply unit type: | Switched-mode |
| Power: | 102W |
| Maximum output current: | 8.5A |
| Output voltage: | 12V |
| Supply voltage: | 88 - 264V AC |
| Number of outputs: | 1 |