- Article:
- MFR-2WS-680K-F
- Stock:
- 1
- Specifications:
- Download file
0.15 EUR
0.15 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.150 |
| 10+ | 0.100 |
| 25+ | 0.080 |
| 100+ | 0.055 |
| 500+ | 0.038 |
| 1000+ | 0.034 |
Specifications
| Manufacturer: | ROYAL OHM |
| Resistor type: | metal film |
| Resistance: | 680K |
| Power: | 2W |
| Body dimensions: | Ø5.0x12mm |
| Tolerance: | 1% |
| Leads: | axial |
| Operating voltage max.: | 500V |
| Overload voltage max.: | 1kV |