- Article:
- SN314-3/07/1.8BK
- Stock:
- 1
4.80 EUR
4.80 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 4.800 |
| 10+ | 4.200 |
Specifications
| Manufacturer: | LIAN DUNG |
| Wire type: | mains |
| Cable length: | 1.8m |
| Variant: | H05VV-F |
| Plug version: | CEE 7/7 (E/F) angled |
| Socket version: | IEC C5 |
| Rated voltage: | 250V |
| Rated current: | 2.5A |
| Insulation colour: | black |
| Core section: | 0.75mm2 |
| Number of cores: | 3 |
| Insulation material: | PVC |