- Article:
- RC1206FR-072R2L
- Stock:
- 14775
- Specifications:
- Download file
0.10 EUR
0.10 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.100 |
| 10+ | 0.050 |
| 100+ | 0.025 |
| 1000+ | 0.012 |
| 5000+ | 0.009 |
Specifications
| Manufacturer: | YAGEO |
| Resistance: | 2R2 |
| Power: | 0.25W |
| Body dimensions: | 1206 |
| Tolerance: | 1% |
| Leads: | SMD |
| Operating voltage max.: | 200V |
| Overload voltage max.: | 500V |