- Article:
- CP110
- Stock:
- 3
- Specifications:
- Download file
9.70 EUR
9.70 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 9.700 |
| 10+ | 9.400 |
Specifications
| Manufacturer: | LOGILINK |
| Wire type: | mains |
| Cable length: | 3m |
| Variant: | H05VV-F |
| Plug version: | IEC C14 |
| Socket version: | IEC C13 |
| Rated voltage: | 250V |
| Rated current: | 10A |
| Insulation colour: | black |
| Core section: | 1mm2 |
| Number of cores: | 3 |
| Insulation material: | PVC |