- Article:
- BPT-380XAP24VDC
- Stock:
- 5
- Specifications:
- Download file
8.50 EUR
8.50 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 8.500 |
| 5+ | 6.900 |
| 10+ | 6.200 |
Specifications
| Manufacturer: | Bestar |
| Type of transducer: | piezo |
| Generator: | with buit-in generator |
| Rated voltage: | 24VDC |
| Operating voltage: | 10...28VDC |
| Operating current: | 20mA |
| Resonant frequency: | 2.9kHz |
| Sound level: | 95dB |
| Diameter(width): | 43mm |
| Height: | 32mm |
| Mounting: | screw |