- Article:
- SK514-100SA
- Stock:
- 4
- Specifications:
- Download file
7.50 EUR
7.50 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 7.500 |
| 5+ | 6.800 |
| 10+ | 5.950 |
Specifications
| Manufacturer: | FISCHER ELEKTRONIK |
| Type of heatsink: | extruded |
| Colour: | black |
| Length: | 0.1m |
| Width: | 30mm |
| Height: | 52mm |
| Thermal resistance: | 3K/W |
| Material: | aluminium |