- Article:
- IRFB4127PBF
- Stock:
- 28
- Specifications:
- Download file
3.00 EUR
3.00 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 3.000 |
| 5+ | 2.500 |
| 10+ | 2.100 |
| 25+ | 1.900 |
| 100+ | 1.600 |
Specifications
| Manufacturer: | Infineon Technologies |
| Transistor type: | N-MOSFET |
| Drain-source voltage: | 200V |
| Drain current: | 76A |
| Power: | 375W |
| Resistance Rds(ON): | 0.02Ohm |
| Case: | TO-220AB |