- Article:
- TRZ01.50/12b
- Stock:
- 0
- Specifications:
- Download file
2.50 EUR
2.50 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 2.500 |
| 3+ | 2.200 |
| 5+ | 1.950 |
| 10+ | 1.650 |
Specifications
| Manufacturer: | WHT |
| Type of transformer: | encapsulated |
| Primary voltage: | 230VAC |
| Secondary voltage: | 12V |
| Power: | 1.5VA |
| Secondary current: | 125mA |
| Dimensions: | 32.5x27.5x22.2mm |