- Article:
- TRZ02.00/09b
- Stock:
- 0
- Specifications:
- Download file
2.80 EUR
2.80 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 2.800 |
| 3+ | 2.400 |
| 5+ | 2.050 |
| 10+ | 1.750 |
Specifications
| Manufacturer: | WHT |
| Type of transformer: | encapsulated |
| Primary voltage: | 230VAC |
| Secondary voltage: | 9V |
| Power: | 2VA |
| Secondary current: | 222mA |
| Dimensions: | 32.5x27.5x27.5mm |