- Article:
- B1212XT-1WR2
- Stock:
- 5
- Specifications:
- Download file
4.50 EUR
4.50 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 4.500 |
| 5+ | 3.200 |
| 10+ | 2.900 |
| 25+ | 2.200 |
Specifications
| Manufacturer: | MORNSUN |
| Input voltage: | 10.8...13.2VDC |
| Output voltage: | 12VDC |
| Insulation voltage: | 1500VDC |
| Output current: | 84mA |
| Power: | 1W |
| Operating temperature: | -40...105°C |
| Efficiency: | 80% |
| Case: | SMD8 (5pin) |