- Article:
- LRS-150-24
- Stock:
- 2
- Specifications:
- Download file
24.00 EUR
24.00 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 24.000 |
| 3+ | 22.000 |
| 5+ | 20.600 |
Specifications
| Manufacturer: | MEAN WELL |
| Power supply unit type: | Switched-mode |
| Power: | 156W |
| Maximum output current: | 6.5A |
| Output voltage: | 24V |
| Supply voltage: | 85 - 264V AC |
| Number of outputs: | 1 |