- Article:
- R16148-1B-2-B50K
- Stock:
- 0
1.00 EUR
1.00 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 1.000 |
| 5+ | 0.850 |
| 25+ | 0.600 |
| 100+ | 0.500 |
Specifications
| Manufacturer: | SR PASSIVES |
| Resistance: | 50K |
| Characteristics: | linear |
| Features: | stereo |
| Shaft diameter: | 6mm |
| Shaft length: | 9mm |
| Mounting: | THT |