- Article:
- TS272CN
- Stock:
- 49
- Specifications:
- Download file
0.70 EUR
0.70 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.700 |
| 5+ | 0.600 |
| 25+ | 0.550 |
| 100+ | 0.450 |
Specifications
| Manufacturer: | STMicroelectronics |
| Supply voltage (+/-): | 3...16V |
| Number of circuits: | 2 |
| Operating temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Gain bandwidth: | 3.5MHz |
| Mounting: | THT |
| Case: | DIP-8 |