- Article:
- GST25E24-P1J
- Stock:
- 0
- Specifications:
- Download file
19.50 EUR
19.50 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 19.500 |
| 3+ | 18.400 |
| 5+ | 16.900 |
Specifications
| Manufacturer: | MEAN WELL |
| Power supply unit type: | Switched-mode |
| Power: | 25W |
| Maximum output current: | 1.04A |
| Output voltage: | 24V |
| Supply voltage: | 90 - 264V AC |
| Output connector type: | 5.5/2.1mm |