- Article:
- AK-PC-01A
- Stock:
- 0
- Specifications:
- Download file
2.50 EUR
2.50 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 2.500 |
| 5+ | 2.200 |
| 10+ | 1.950 |
| 25+ | 1.800 |
| 100+ | 1.600 |
Specifications
| Manufacturer: | BIERSIN |
| Wire type: | mains |
| Cable length: | 1.5m |
| Variant: | H05VV-F |
| Plug version: | CEE 7/7 (E/F) angled |
| Socket version: | IEC C13 |
| Rated voltage: | 250V |
| Rated current: | 10A |
| Insulation colour: | black |
| Core section: | 0.75mm2 |
| Number of cores: | 3 |
| Insulation material: | PVC |