- Article:
- LD-BZEN-1212
- Stock:
- 10
- Specifications:
- Download file
0.40 EUR
0.40 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.400 |
| 10+ | 0.350 |
| 100+ | 0.300 |
Specifications
| Manufacturer: | Loudity |
| Type of transducer: | elektromagnetic |
| Generator: | without built-in generator |
| Rated voltage: | 12VAC |
| Operating voltage: | 6...15VAC |
| Operating current: | 40mA |
| Resonant frequency: | 2.4kHz |
| Sound level: | 85dB |
| Diameter(width): | 12mm |
| Height: | 9mm |
| Mounting: | THT |