- Article:
- RD-35-47uF-M
- Stock:
- 407
- Specifications:
- Download file
0.15 EUR
0.15 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.150 |
| 25+ | 0.100 |
| 100+ | 0.080 |
| 250+ | 0.045 |
| 500+ | 0.038 |
Specifications
| Manufacturer: | SAMWHA |
| Capacitance: | 47uF |
| Operating voltage: | 35V |
| Body dimensions: | 5x11mm |
| Operating temperature: | -55...105°C |
| Mounting: | THT |
| Terminal pitch: | 2mm |