- Article:
- RD-50A
- Stock:
- 0
- Specifications:
- Download file
22.00 EUR
22.00 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 22.000 |
| 3+ | 18.500 |
| 5+ | 16.000 |
Specifications
| Manufacturer: | MEAN WELL |
| Power supply unit type: | Switched-mode |
| Power: | 54W |
| Maximum output current: | 6A |
| Output voltage: | 5V, 12V |
| Supply voltage: | 88 - 264V AC |
| Number of outputs: | 2 |