- Article:
- R1610G-2A1-10K-A
- Stock:
- 37
- Specifications:
- Download file
1.00 EUR
1.00 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 1.000 |
| 5+ | 0.850 |
| 25+ | 0.650 |
| 100+ | 0.500 |
| 500+ | 0.450 |
Specifications
| Manufacturer: | Hung Ta |
| Resistance: | 10K |
| Characteristics: | logarithmic |
| Features: | stereo |
| Shaft diameter: | 6mm |
| Shaft length: | 15mm |
| Mounting: | THT |