- Article:
- MO-1S-200om-J
- Stock:
- 1990
- Specifications:
- Download file
0.15 EUR
0.15 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.150 |
| 10+ | 0.100 |
| 100+ | 0.075 |
| 500+ | 0.048 |
| 1000+ | 0.044 |
Specifications
| Manufacturer: | FAITHFUL LINK |
| Resistor type: | metal oxide |
| Resistance: | 200R |
| Power: | 1W |
| Body dimensions: | Ø3.2x9.0mm |
| Tolerance: | 5% |
| Leads: | axial |
| Operating voltage max.: | 300V |
| Overload voltage max.: | 500V |