- Article:
- NE5534AD
- Stock:
- 68
- Specifications:
- Download file
0.90 EUR
0.90 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.900 |
| 5+ | 0.800 |
| 10+ | 0.550 |
| 25+ | 0.450 |
Specifications
| Manufacturer: | Texas Instruments |
| Supply voltage (+/-): | 10...30V |
| Number of circuits: | 1 |
| Operating temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Gain bandwidth: | 10MHz |
| Mounting: | SMD |
| Case: | SO-8 |