- Article:
- PJ-200-33uF-M
- Stock:
- 30
- Specifications:
- Download file
0.40 EUR
0.40 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.400 |
| 10+ | 0.300 |
| 25+ | 0.200 |
| 100+ | 0.140 |
| 500+ | 0.120 |
Specifications
| Manufacturer: | ELITE |
| Capacitance: | 33uF |
| Operating voltage: | 200V |
| Body dimensions: | 10x20mm |
| Operating temperature: | -25...105°C |
| Mounting: | THT |
| Terminal pitch: | 5mm |