- Article:
- POS-150-12-C2
- Stock:
- 3
- Specifications:
- Download file
22.00 EUR
22.00 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 22.000 |
| 3+ | 19.000 |
| 5+ | 16.500 |
Specifications
| Manufacturer: | POS Power |
| Power supply unit type: | Switched-mode |
| Power: | 150W |
| Maximum output current: | 12.5A |
| Output voltage: | 12V |
| Supply voltage: | 100 - 240V AC |
| Number of outputs: | 1 |