- Article:
- RD-63-47uF-M
- Stock:
- 254
- Specifications:
- Download file
0.20 EUR
0.20 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.200 |
| 25+ | 0.120 |
| 100+ | 0.062 |
| 250+ | 0.055 |
| 500+ | 0.050 |
Specifications
| Manufacturer: | SAMWHA |
| Capacitance: | 47uF |
| Operating voltage: | 63V |
| Body dimensions: | 6.3x11mm |
| Operating temperature: | -55...105°C |
| Mounting: | THT |
| Terminal pitch: | 2.5mm |