- Article:
- S8RR-2/10/5BK
- Stock:
- 2
- Specifications:
- Download file
6.20 EUR
6.20 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 6.200 |
| 5+ | 5.800 |
| 10+ | 5.400 |
| 25+ | 4.900 |
| 100+ | 4.400 |
Specifications
| Manufacturer: | JONEX |
| Wire type: | mains |
| Cable length: | 5m |
| Variant: | H05RR-F |
| Plug version: | CEE 7/17 (C) |
| Socket version: | wires |
| Rated voltage: | 250V |
| Rated current: | 10A |
| Insulation colour: | black |
| Core section: | 1mm2 |
| Number of cores: | 2 |
| Insulation material: | rubber |