- Article:
- SD-63-4.7uF-M
- Stock:
- 0
- Specifications:
- Download file
0.20 EUR
0.20 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.200 |
| 25+ | 0.100 |
| 100+ | 0.055 |
| 250+ | 0.045 |
| 500+ | 0.036 |
Specifications
| Manufacturer: | SAMWHA |
| Capacitance: | 4.7uF |
| Operating voltage: | 63V |
| Body dimensions: | 5x11mm |
| Operating temperature: | -40...85°C |
| Mounting: | THT |
| Terminal pitch: | 2mm |