- Article:
- MF01SFF470JA10
- Stock:
- 1160
- Specifications:
- Download file
0.15 EUR
0.15 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.150 |
| 10+ | 0.100 |
| 25+ | 0.080 |
| 100+ | 0.055 |
| 500+ | 0.040 |
| 1000+ | 0.036 |
Specifications
| Manufacturer: | ROYAL OHM |
| Resistor type: | metal oxide |
| Resistance: | 47R |
| Power: | 1W |
| Body dimensions: | Ø3.5x10mm |
| Tolerance: | 1% |
| Leads: | axial |
| Operating voltage max.: | 350V |
| Overload voltage max.: | 700V |