- Article:
- PF-50-3300uF-M
- Stock:
- 0
- Specifications:
- Download file
1.90 EUR
1.90 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 1.900 |
| 10+ | 1.400 |
| 25+ | 1.250 |
| 100+ | 1.100 |
| 250+ | 0.950 |
Specifications
| Manufacturer: | ELITE |
| Capacitance: | 3300uF |
| Operating voltage: | 50V |
| Body dimensions: | 18x36mm |
| Operating temperature: | -40...105°C |
| Mounting: | THT |
| Terminal pitch: | 7.5mm |