- Article:
- M0207-60-47R5-F
- Stock:
- 4990
- Specifications:
- Download file
0.10 EUR
0.10 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.100 |
| 10+ | 0.080 |
| 100+ | 0.030 |
| 500+ | 0.020 |
| 1000+ | 0.016 |
Specifications
| Manufacturer: | VISHAY |
| Resistor type: | metal film |
| Resistance: | 47R5 |
| Power: | 0.6W |
| Body dimensions: | Ø2.5x6.5mm |
| Tolerance: | 1% |
| Leads: | axial |
| Operating voltage max.: | 300V |
| Overload voltage max.: | 500V |