- Article:
- AHP25W-10KJ
- Stock:
- 12
- Specifications:
- Download file
2.50 EUR
2.50 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 2.500 |
| 3+ | 2.250 |
| 5+ | 2.100 |
| 10+ | 1.950 |
| 25+ | 1.800 |
Specifications
| Manufacturer: | SR Passives |
| Resistor type: | wire-wound |
| Resistance: | 10K |
| Power: | 25W |
| Body dimensions: | 27.8x27.4x14.8mm |
| Tolerance: | 5% |
| Leads: | soldering |