- Article:
- POS-50-24-C2
- Stock:
- 2
- Specifications:
- Download file
14.50 EUR
14.50 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 14.500 |
| 3+ | 12.800 |
| 5+ | 11.500 |
Specifications
| Manufacturer: | POS Power |
| Power supply unit type: | Switched-mode |
| Power: | 52.8W |
| Maximum output current: | 2.2A |
| Output voltage: | 24V |
| Supply voltage: | 115 - 230V AC |
| Number of outputs: | 1 |