- Article:
- ECEA1CKA100
- Stock:
- 0
- Specifications:
- Download file
0.40 EUR
0.40 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.400 |
| 10+ | 0.300 |
| 25+ | 0.180 |
| 100+ | 0.120 |
| 250+ | 0.100 |
Specifications
| Manufacturer: | PANASONIC |
| Capacitance: | 10uF |
| Operating voltage: | 16V |
| Body dimensions: | 4x7mm |
| Operating temperature: | -40...85°C |
| Mounting: | THT |
| Terminal pitch: | 1.5mm |